2026.06.15-én tartottuk egyesületünk közös évzáróját, ahol hagyományosan minden korosztály, edzők, szülők meghívást kaptak.
A rövid megnyitót és programismertetést követően az U7-esek gyerek-szülő váltóversenyen vettek részt, a nagyobbaknak ügyességi versenyek voltak, a szülőknek pedig több csapatos körmérkőzés szerepelt a programban.
18:30-kor díjátadások kezdődtek. Először egyéni díjak, majd a dobogón végzett csapatok éremátadása következett.
– az év kapusa: Bauer Zalán
– a legtöbb mérkőzést játszó labdarúgó: Bauer Gergő
– Kovács Boldizsár 100% – aki sem edzésről (141), sem mérkőzésről (22) nem hiányzott a szezon során
– a legtöbb gólt (58) szerző játékos: Fogl Zoltán Noel
– Vármegyei U13 1. hely
– Vármegyei U14 1. hely a csoportban, megyei döntő 2. hely
– regionális U16 2. hely
Az utánpótláskorból kiöregedő (2007) játékosok köszöntése következett: Bauer Gergő, Fekete Boldizsár, Klement Solt Nándor, Kollár Milán László, Krajcsó Gábor, Pánczél Bence, Thiel Csanád László, Zsiga Dániel
A díjátadók után Korsós György és Priskin Tamás tájéoztatta a megjelenteket az egyesület anyagi helyzetéről, ill. a létesítményfejlesztés helyzetéről.
A program a gyermek-szülő közös focival zárult.